LAMPY BŁYSKOWE

STUDIO

Zobacz

LAMPY REPORTER

LAMPY REPORTER

Zobacz

LAMPY STROBOSS

LAMPY STROBOSS

Zobacz

ŚWIATŁO CIĄGŁE

ŚWIATŁO CIĄGŁE

Zobacz

QUADRALITE NAVIGATOR

NAVIGATOR

Zobacz

ZESTAWY

ZESTAWY LAMP

Zobacz

MODYFIKATORY ŚWIATŁA

MODYFIKATORY

Zobacz

ZASILACZE PLENEROWE

AKCESORIA

Zobacz

 

 

Quadralite Support Program - Dowiedz się więcej!

 

Serdecznie zapraszamy do salonów FOTOJOKER na spotkanie z marką Quadralite. Będzie to okazja do bezpłatnego testowania sprzętu marki przed jego zakupem oraz uzyskania porad od naszych specjalistów. Zapraszamy zaawansowanych użytkowników i profesjonalistów, a także początkujących pasjonatów fotografii, którzy chcieliby poszerzyć swój zasób wiedzy dotyczący technicznych aspektów związanych z obsługą i wykorzystywaniem oświetlenia błyskowego i ciągłego niezależnie od tego, jakiego typu fotografią się zajmują.

 

Dni Otwarte z marką Quadralite w salonach FOTOJOKER

 

Zapraszamy 6 kwietnia do salonu FOTOJOKER w Krakowie w Galerii Krakowskiej przy ul. Pawia 5, oraz dzień później do salonu w Katowicach przy ul. 3 Maja 30. Będziemy do Państwa dyspozycji w godzinach od 10:00 do 19:00.

 

W późniejszym terminie odwiedzimy także inne salony FOTOJOKER o czym będziemy informować. Obserwujcie zatem oficjalną stronę Quadralite

oraz FOTOJOKER, bo właśnie tam opublikowane zostaną kolejne daty i miejsca.

 

Zapraszamy.

 

Zamów newsletter!


 

Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach marki Quadralite. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK