Zostań Oficjalnym Ambasadorem Quadralite!

Quadralite szuka Ambasadorów! Jako ambasador naszej marki będziesz pełnić niezwykle istotną rolę w promowaniu idei fotografii od i dla fotografów, jak również w prezentowaniu zupełnie nowych kategorii i produktów z naszego katalogu.

Majówka z Quadralite!

Kolejna odsłona promocji jubileuszowej na najlepszy sprzęt z asortymentu Quadralite już jest! To świetna okazja dla profesjonalistów i pasjonatów fotografii, by nabyć najlepszy sprzęt w bardzo atrakcyjnej cenie. Planujemy wiele atrakcji, konkursów oraz warsztatów. Świętuj z nami 10. urodziny Quadralite!

Od 12 do 14 kwietnia 2018 r. Hala EXPO w Łodzi gościła uczestników XXI Targów FILM VIDEO FOTO. Przez te kilka dni największe firmy fotograficzne udostępniały swój sprzęt do testowania, najlepsi fotografowie prowadzili wykłady, a każdy z uczestników mógł wziąć udział w warsztatach. Również marka Quadralite godnie prezentowała swoje produkty, dzięki czemu możemy zaprosić Was na relację z tego wydarzenia!

Jak Wiosna, to promocja z Quadralite!

Rusza kolejna odsłona promocji jubileuszowej na najlepszy sprzęt z asortymentu Quadralite. Jest to świetna okazja dla pasjonatów fotografii, amatorów oraz osób, które zajmują się nią profesjonalnie, by nabyć najlepszy sprzęt w bardzo atrakcyjnej cenie. Planowanych jest wiele atrakcji, konkursów, warsztatów oraz promocji na najlepszy sprzęt marki.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Niechaj czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy, a wszystkie życzenia okazały się do spełnienia. Aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości i abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności.

Dni Otwarte z marką Quadralite w salonach FOTOJOKER

Quadralite zaprasza na Dni Otwarte do salonów FOTOJOKER w Krakowie oraz Katowicach.

Quadralite na Targach FILM VIDEO FOTO 2018 w Łodzi

W dniach 12-14 kwietnia 2018 r. odbędzie się XXI edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych FILM VIDEO FOTO. Marka Quadralite zaprasza do odwiedzenia jej stoiska.

Warsztaty modowe z Piotrem Wernerem i Dominikiem Łozińskim

Serdecznie zapraszamy na warsztaty fotografii mody oraz pełnej post-produkcji. Warsztaty odbędą się w Studiu Quadralite w Krakowie - 21 i 22 kwietnia 2018.

Quadralite i Genesis - nowe produkty w salonach FOTOJOKER

Od marca produkty Quadralite i Genesis Gear będą dostępne z salonach sieci FOTOJOKER. W katalogu produktów, jakie pojawią się w sprzedaży znajdują się najpopularniejsze lampy i akcesoria producenta.

Światło - to ono definiuje obraz, zarówno ten statyczny, jak i ruchomy. Kiedy fotografujemy, czy filmujemy, możemy zdać sie za światło dzienne, które daje najlepsze kolory, ale nie ukrywajmy - w naszej szerokości geograficznej, szczególnie zimą - jest go naprawdę niewiele.

Zamów darmowy newsletter!


 

Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach marki Quadralite. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK