W tym filmie pokażemy co znajduje się w pudełku z lampą Quadralite Reporter 360 TTL oraz jak przygotować lampę do pracy i podłączyć ładowarkę.

 

W tym filmie pokażemy co znajduje się w pudełku z lampą Quadralite Atlas 600 TTL oraz jak przygotować flesz do pracy i podłączyć ładowarkę.

 

dr5000 quantuum fakuDR5000 zdradzają sporo wartościowych informacji odnośnie ich warsztatu pracy ze światłem i nie tylko. Zapraszamy do obejrzenia filmu!

 

quantuum softboxW kolejnym odcinku QuantuumTV prezentujemy sposób montażu softboxa kwadratowego 60x60. Zapraszamy!

quantuum how to set up flashZapraszamy do obejrzenia poradnika dotyczącego przygotowania studyjnej lampy błyskowej do pracy. Pokazujemy w nim krok po kroku co należy zrobić od momenty otwarcia pudełka a lampą, aż do naciśnięcia spustu migawki aparatu.

quantuumtv videoled 600 unboxingZapraszamy do obejrzenia prezentacji naszej najnowszej lampy Quantuum VideoLED600.

quantuumtv photo summer day 2015Jeżeli chcecie wiedzieć co działo się podczas tegorocznego Photo Summer Day to zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z tych niesamowitych warsztatów.

quantuum tv zlot Fotoplus 2015Zapraszamy do obejrzenia realcji filmowej ze Zlotu Czytelników FOTO-PLUS, który odbył się niedawno na Jurze krakowsko-częstochowskiej w Hotelu Fajkier, a w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

 

zlot nikon cyfroweZapraszamy do obejrzenia filmowego podsumowania Zlotu użytkowników Forum Nikoniarze.pl, który odbył się w Smardzewicach, w dniach 24-26 kwietnia 2015 roku.

quantuum-youness-taouil-fashion-beauty

Backstage z sesji Younessa Taouila dla KREASIGN.

quantuum-denys-hryb-loveya-backstage-aBackstage z sesji dla marki LoveYa. Fotografował Denys Hryb korzystając z naszych lamp Quantuum Move. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

quantuum-blenda-dr5000-aTym razem DR5000 mówią co to i po co jest blenda. Zapraszamy!

 

Zamów newsletter!


 

Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach marki Quadralite. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK