LAMPY BŁYSKOWE

STUDIO

Zobacz

LAMPY REPORTER

LAMPY REPORTER

Zobacz

LAMPY STROBOSS

LAMPY STROBOSS

Zobacz

ŚWIATŁO CIĄGŁE

ŚWIATŁO CIĄGŁE

Zobacz

QUADRALITE NAVIGATOR

QUADRALITE NAVIGATOR

Zobacz

ZESTAWY

ZESTAWY LAMP

Zobacz

MODYFIKATORY ŚWIATŁA

MODYFIKATORY ŚWIATŁA

Zobacz

ZASILACZE PLENEROWE

AKCESORIA

Zobacz
 

Przedstawiamy relację z warsztatów prowadzonych przez Marcin Dobas | Nature Photographer oraz Jakub Kaźmierczyk Fotografia. Oprócz nas gośćmi warsztatów były Olympus Polska, Eizo Polska, Epson i Tokina Polska.

 

Zdjęcia przygotował: Patryk Erbetowski Fotografia.

 

Warsztaty odbyły się w Łebie i okolicach Słowińskiego Parku Narodowego w dniach 12-15 maja 2016r.

 

ProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProduct

 

Warsztaty ukierunkowane były na fotografię podróżniczą. Poruszano na nich zarówno kwestie praktyczne: co zabrać, jakie akcesoria przydatne są fotografowi w podróży, jak przygotować się do wyjazdu na którym chcemy robić zdjęcia (wyszukiwanie tematów, miejsc) jak również kwestie dotyczące trudności jakie niesie ze sobą fotografowanie odmiennych kultur, ludzi czy fotografowanie dzikich zwierząt. Uczestnicy dowiedzieli się na co zwrócić uwagę przed wyjazdem, w jego trakcie jak i po powrocie tak by uzyskać jak najlepsze efekty pracy. Co zrobić by zdjęcia miały w sobie „to coś” i były czymś więcej niż tylko zwykłą dokumentacją podróżniczą.

Zamów nasz darmowy newsletter!


 

Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK