LAMPY BŁYSKOWE

STUDIO

Zobacz

LAMPY REPORTER

LAMPY REPORTER

Zobacz

LAMPY STROBOSS

LAMPY STROBOSS

Zobacz

ŚWIATŁO CIĄGŁE

ŚWIATŁO CIĄGŁE

Zobacz

QUADRALITE NAVIGATOR

QUADRALITE NAVIGATOR

Zobacz

ZESTAWY

ZESTAWY LAMP

Zobacz

MODYFIKATORY ŚWIATŁA

MODYFIKATORY ŚWIATŁA

Zobacz

ZASILACZE PLENEROWE

AKCESORIA

Zobacz
 

Wyłączny dystrybutor produktów Quadralite - firma Next 77 - informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowych lamp wyposażonych w automatykę TTL – Atlas 600 TTL, Reporter 360 TTL i Stroboss 60 oraz sterownika radiowego – Navigator X.

 

Mamy przyjemność poinformować, że na zbliżających się łódzkich Targach Film Video Foto 2016 zaprezentujemy szeroką gamę nowych produktów, które znacząco rozbudują ofertę Quadralite. Ich wspólną cechą jest kompatybilność z automatycznymi systemami pomiaru światła błyskowego TTL aparatów Canon i Nikon. Dzięki temu nowe lampy błyskowe można synchronizować z krótkimi czasami migawki nawet do poziomu 1/8000 s. Jest to cecha niezwykle istotna dla osób, które zamierzają pracować z oświetleniem błyskowym w plenerze. Ponadto lampy są zasilane z akumulatorów co dodatkowo podnosi ich użyteczność poza studiem. Oprócz nowych lamp pojawi się także sterownik radiowy, który pozwoli na bezprzewodowe kontrolowanie i wyzwalanie lamp także z wykorzystaniem automatycznego trybu TTL.

 

ProductProductProductProduct

 

Linię nowych produktów otwiera Atlas 600 TTL, który jest pierwszą kompaktową lampą studyjną marki Quadralite, która współpracuje z aparatami w systemem TTL i jest zasilana z akumulatora. Lampa ta pozwalająca na wygodne fotografowanie scen z dynamicznie zmieniającymi się warunkami oświetleniowymi. Ponadto Atlas 600 zasilany jest z akumulatora co sprzyja jego wykorzystaniu poza studiem.

 

Drugą nowością jest lampa Reporter 360 TTL. Jest to kolejny model w znanej i cenionej serii lamp mobilnych Reporter, które zdążyły zaskarbić sobie zaufanie wielu użytkowników. Najnowsza odsłona Reportera będzie wyposażona w system TTL oraz wbudowany odbiornik Quadralite Navigator X.

 

Trzecia nowość to Stroboss 60 czyli klasyczny, niewielki, reporterski speedlite o liczbie przewodniej 60m i wbudowanym systemie sterowania radiowego Navigator X. Lampa może współpracować z automatycznym pomiarem światła błyskowego Canon E-TTL lub Nikon i-TTL.

 

Quadralite Navigator X to czwarta nowość jaką zaprezentujemy na targach FVF 2016. Jest to niezwykle użyteczne narzędzie, które może pracować zarówno jako: zdalny wyzwalacz i sterownik lamp reporterskich jak i studyjnych oraz służyć jako bezprzewodowy wężyk spustowy do aparatu.

 

Wszystkie wyżej opisane nowości będzie można obejrzeć i przetestować na stoisku Quadralite podczas XIX Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych Film Video Foto 2016 w Łodzi, między 7 a 9 kwietnia (na stoisko nr 72). Nowe produkty pojawią się w sklepach tuż po zakończeniu targów. Sugerowane przez dystrybutora ceny detaliczne zawarte są w poniższej tabeli:

 

Quadralite Atlas 600 TTL

3375,- zł

Quadralite Atlas 600

2495,- zł

Quadralite Reporter 360 TTL

2395,- zł

Quadralite Stroboss 60

599,- zł

Quadralite Navigator X (zestaw nadajnik+odbiornik)

415,- zł

 

Jeżeli macie Państwo pytania związane ze sprzętem oświetleniowym Quadralite, zapraszamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznego pod numerem +48 500 833 242.

Zamów nasz darmowy newsletter!


 

Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK