Wyłączny dystrybutor produktów Quadralite - firma Next 77 - informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowych lamp wyposażonych w automatykę TTL – Atlas 600 TTL, Reporter 360 TTL i Stroboss 60 oraz sterownika radiowego – Navigator X.

 

Mamy przyjemność poinformować, że na zbliżających się łódzkich Targach Film Video Foto 2016 zaprezentujemy szeroką gamę nowych produktów, które znacząco rozbudują ofertę Quadralite. Ich wspólną cechą jest kompatybilność z automatycznymi systemami pomiaru światła błyskowego TTL aparatów Canon i Nikon. Dzięki temu nowe lampy błyskowe można synchronizować z krótkimi czasami migawki nawet do poziomu 1/8000 s. Jest to cecha niezwykle istotna dla osób, które zamierzają pracować z oświetleniem błyskowym w plenerze. Ponadto lampy są zasilane z akumulatorów co dodatkowo podnosi ich użyteczność poza studiem. Oprócz nowych lamp pojawi się także sterownik radiowy, który pozwoli na bezprzewodowe kontrolowanie i wyzwalanie lamp także z wykorzystaniem automatycznego trybu TTL.

 

ProductProductProductProduct

 

Linię nowych produktów otwiera Atlas 600 TTL, który jest pierwszą kompaktową lampą studyjną marki Quadralite, która współpracuje z aparatami w systemem TTL i jest zasilana z akumulatora. Lampa ta pozwalająca na wygodne fotografowanie scen z dynamicznie zmieniającymi się warunkami oświetleniowymi. Ponadto Atlas 600 zasilany jest z akumulatora co sprzyja jego wykorzystaniu poza studiem.

 

Drugą nowością jest lampa Reporter 360 TTL. Jest to kolejny model w znanej i cenionej serii lamp mobilnych Reporter, które zdążyły zaskarbić sobie zaufanie wielu użytkowników. Najnowsza odsłona Reportera będzie wyposażona w system TTL oraz wbudowany odbiornik Quadralite Navigator X.

 

Trzecia nowość to Stroboss 60 czyli klasyczny, niewielki, reporterski speedlite o liczbie przewodniej 60m i wbudowanym systemie sterowania radiowego Navigator X. Lampa może współpracować z automatycznym pomiarem światła błyskowego Canon E-TTL lub Nikon i-TTL.

 

Quadralite Navigator X to czwarta nowość jaką zaprezentujemy na targach FVF 2016. Jest to niezwykle użyteczne narzędzie, które może pracować zarówno jako: zdalny wyzwalacz i sterownik lamp reporterskich jak i studyjnych oraz służyć jako bezprzewodowy wężyk spustowy do aparatu.

 

Wszystkie wyżej opisane nowości będzie można obejrzeć i przetestować na stoisku Quadralite podczas XIX Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych Film Video Foto 2016 w Łodzi, między 7 a 9 kwietnia (na stoisko nr 72). Nowe produkty pojawią się w sklepach tuż po zakończeniu targów. Sugerowane przez dystrybutora ceny detaliczne zawarte są w poniższej tabeli:

 

Quadralite Atlas 600 TTL

3375,- zł

Quadralite Atlas 600

2495,- zł

Quadralite Reporter 360 TTL

2395,- zł

Quadralite Stroboss 60

599,- zł

Quadralite Navigator X (zestaw nadajnik+odbiornik)

415,- zł

 

Jeżeli macie Państwo pytania związane ze sprzętem oświetleniowym Quadralite, zapraszamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznego pod numerem +48 500 833 242.

FaLang translation system by Faboba

Zapisz się na nasz darmowy newsletter!


Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK