Nieustannie rozwijamy naszą ofertę i dostarczamy nowe rozwiązania, które są dobrze odbierane i cieszą się dużym zainteresowaniem.

W najbliższym czasie planujemy jeszcze intensywniejszy rozwój. W związku z tym postanowiliśmy połączyć markę Quantuum oraz rodzinę lamp Reporter i Stroboss, znanych do tej pory z marki Genessis, w jedną, nową, dużą markę – Quadralite.

Quadralite Reporter 180

W najbliższym czasie w naszej ofercie pojawi się również szeroka gama nowych modeli lamp i akcesoriów. Będą to między innymi lampy błyskowe, zarówno studyjne jak i mobilne, które będą wyposażone w automatykę TTL, a także dopasowany do nich sterownik radiowy.

Przez pewien czas na rynku będą funkcjonować nasze produkty zarówno pod nazwą Quantuum, Genesis jak i Quadralite. W związku z tym:

  • Jeżeli zamówili Państwo produkt Quantuum lub Genesis, a otrzymali produkt z logo Quadralite,zapewniamy, że bez kłopotu można używać lamp i akcesoriów sprzedawanych wcześniej pod znakiem Quantuum/Genesis z nowymi lampami Quadralite i na odwrót. Są ze sobą w pełni kompatybilne.
  • Quadralite Navigator to nadal ten sam radiowy system sterowania i wyzwalania lamp co Quantuum/Genesis Navigator. Elementy tych dwóch systemów można używać naprzemiennie przy zachowaniu pełnej kompatybilności pomiędzy nimi.
  • Nasze lampy studyjne będą nadal produkowane z zastosowaniem mocowania akcesoriów typu Bowens. Do lamp Quadralite będzie można dopinać softboxy produkowane ze znakiem Quantuum i vice versa.
  • Obsługa zobowiązań z tytułu gwarancji oraz usługi pogwarancyjne sprzętu Quantuum i Genesis będę nadal prowadzone przez nasz dotychczasowy serwis.

Jeżeli macie Państwo pytania związane ze sprzętem oświetleniowym Quadralite, do tej pory występującym pod nazwami Quantuum i Genesis, zapraszamy do kontaktu poprzez skrzynkę pocztową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznego pod numerem +48 500 833 242.

FaLang translation system by Faboba

Zapisz się na nasz darmowy newsletter!


Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK