LAMPY BŁYSKOWE

STUDIO

Zobacz

LAMPY REPORTER

LAMPY REPORTER

Zobacz

LAMPY STROBOSS

LAMPY STROBOSS

Zobacz

ŚWIATŁO CIĄGŁE

ŚWIATŁO CIĄGŁE

Zobacz

QUADRALITE NAVIGATOR

QUADRALITE NAVIGATOR

Zobacz

ZESTAWY

ZESTAWY LAMP

Zobacz

MODYFIKATORY ŚWIATŁA

MODYFIKATORY ŚWIATŁA

Zobacz

ZASILACZE PLENEROWE

AKCESORIA

Zobacz
 

W imieniu swoim oraz sklepu notopstryk.pl chcemy Was zaprosić na warsztaty z fotografii portretowej, które poprowadzi Jakub Kaźmierczyk. Zajęcia odbędą się we wrocławskim Studio Leżaki, 30 stycznia 2016 roku. Przyjedziemy tam z pełną gamą naszego sprzętu studyjnego, który zastanie udostępniony uczestnikom zajęć w przestronnym studiu z cykloramą. Więcej informacji o warsztatach znajdziecie poniżej. Zapraszamy!

 

quantuum notopstryk warsztaty 30

 

 

Informacja organizatora

Zapraszamy na warsztaty z fotografii portretowej 30.01.2015 we Wrocławiu Jak wiemy produkcja zdjęcia zaczyna się w głowie fotografa, a kończy na... papierze. Tak, prawdziwa fotografia to nie piksele w monitorze, ale „ fizyczny” wydruk na dobrym papierze. W związaku z tym nasze warsztaty będą obejmować następujące zagadnienia:

  • Pomysł
  • Modelka
  • Sprzęt
  • Obróbka i retusz
  • Wydruk

Podczas zajęć chcemy pokazać cały ten proces. Kuba Kaźmierczyk będzie pomagał Wam podczas zajęć praktycznych z modelką jak i podczas obróbki przy komputerach. Marcin Woźniak z Quantuum.pl to specjalista od fotograficznego oświetlenia studyjnego. Krzysiek Marciniec z Notopstryk.pl opowie o monitorach Eizo, drukarkach Epson oraz procesie zarządzania kolorem. Na koniec zajęć każdy będzie mógł wydrukować swoje prace na drukarce wielkoformatowej firmy Epson. Zachęcamy też do zabrania swoich notebooków, podczas zajęć będzie możliwość bezpłatnego ich skalibrowania.

Zaczynamy o 10.00 w studiu fotograficznym „Leżaki” we Wrocławiu ul. Długosza 75. Koniec imprezy przewidywany jest na godzinę 17.00.

 

Studio będzie do naszej dyspozycji z całym wyposażeniem: lampy i softboxy Quantuum, cyklorama, stanowiska komputerowe wyposażone w monitory firmy Eizo, itd

 

Koszt Warsztatów to 200zł płatne do 25.01.2016. Grupa będzie maksymalnie 8 osobowa, a więc decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. Zgłoszenia i pytania proszę słać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Krzysiek Marciniec

notopstryk.pl

 

Zamów nasz darmowy newsletter!


 

Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK