W sobotę 9 lipca 2016 r. mieliśmy przyjemność gościć w Jastrzębiu Zdroju gdzie uczestniczyliśmy w warsztatach zorganizowanych przez Jastrzębski Klub Fotograficzny "Niezależni".

III Photo Summer Day Letni Festiwal Fotograficzny na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Jurajska Grupa Fotograficzna wraz z Hotelem Fajkier zaprasza na Letni Festiwal Fotograficzny III PHOTO SUMMER DAY w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Fotografii.

W dniach 3-5.06.2016 gościliśmy na warsztatach: AKT - PLENER FOTOGRAFICZNY POŁĄCZONY Z WARSZTATAMI STUDYJNYMI.

Przedstawiamy relację z "Warsztatów fotografii podróżniczej" prowadzonych przez Marcin Dobas | Nature Photographer oraz Jakub Kaźmierczyk Fotografia. Warsztaty odbyły się w Łebie i okolicach Słowińskiego Parku Narodowego w dniach 12-15 maja 2016r.

Fotografia aktu jest jak spektakl. Współpraca fotografa z modelką jest jak praca reżysera z aktorem, a obraz powstały z tej relacji spektaklem, budzącym emocje w widzach.

 

Zapraszamy wszystkich na warsztaty: AKT - PLENER FOTOGRAFICZNY POŁĄCZONY Z WARSZTATAMI STUDYJNYMI I W PLENERZE organizowane przez Stowarzyszenie Jeleniogórska Strefa Fotografii.

Wyłączny dystrybutor produktów Quadralite - firma Next 77 - informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowych lamp wyposażonych w automatykę TTL – Atlas 600 TTL, Reporter 360 TTL i Stroboss 60 oraz sterownika radiowego – Navigator X.

Quadralite FVF Łódź2016

Quadralite serdecznie zaprasza do odwiedzenia stoiska Next 77 na zbliżających się XIX Targach Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych Film Video Foto 2016 w Łodzi.

Quadralite Reporter 180

Mamy przyjemność powiadomić, że sprzęt studyjny Quantuum oraz lampy Genesis Lite będą teraz dostępne pod jedną, nową marką: Quadralite.

quantuum jurajski festiwal fotografii newsZapraszamy na III Jurajski Festiwal Fotograficzny, który i tym razem wspieramy i przygotowujemy dla uczestników warsztaty ze światła studyjnego.

quantuum notopstryk warsztaty 30

W imieniu swoim oraz sklepu notopstryk.pl chcemy Was zaprosić na warsztaty z fotografii portretowej, które poprowadzi Jakub Kaźmierczyk. Zajęcia odbędą się we wrocławskim Studio Leżaki, 30 stycznia 2016 roku. Przyjedziemy tam z pełną gamą naszego sprzętu studyjnego, który zastanie udostępniony uczestnikom zajęć w przestronnym studiu z cykloramą. Więcej informacji o warsztatach znajdziecie poniżej. Zapraszamy!

FaLang translation system by Faboba

Zapisz się na nasz darmowy newsletter!


Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK