Wszystkie produkty marki Quadralite objęte są 24-miesięczną gwarancją. Naprawą i serwisowaniem sprzętów w Polsce zajmuje się F-Service z Krakowa. Realizuje on pełen zakres napraw gwarancyjnych oraz zwykłych.  

Zgłoszenia usługi serwisowej można dokonać bezpośrednio w Serwisie lub osobiście w punkcie zakupu produktu.
Wszystkie niezbędne informacje o kosztach, czasie realizacji naprawy itp. można znaleźć poniżej.

  

 

Naprawa gwarancyjna

Podstawą wykonania naprawy gwarancyjnej jest dowód zakupu produktu – nie starszy niż 24 miesięcy - wystawiony w jednym w krajów europejskich. Jeśli klient nie dostarczy odpowiedniego dokumentu, serwis jest upoważniony do naliczenia opłaty za wykonanie usługi serwisowej.

 

Czas realizacji usługi

W ciągu 10 dni roboczych serwis dokona analizy usterki oraz poinformuje klienta o statusie naprawy sprzętu. Standardowy czas wykonania usługi serwisowej, zgodnie z przepisami prawa może wynieść do 30 dni roboczych. Serwis dołoży wszelkich starań, aby usterka została usunięta w jak najkrótszym czasie.

 

Odrzucenie gwarancji

Serwis ma prawo do podjęcia decyzji, że zgłaszana usterka nie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej. W takim przypadku klient otrzyma wycenę naprawy pogwarancyjnej sprzętu.

 


Naprawa pogwarancyjna

W każdej chwili klient może zgłosić do naprawy produkt nieobjęty gwarancją. Przed wykonaniem usługi serwis dokona bezpłatnej ekspertyzy usterki oraz drogą mailową prześle do akceptacji klienta wycenę naprawy i przybliżony czas jej realizacji. 

 

Koszty transportu

W przypadku produktów objętych gwarancją koszty dostarczenia sprzetu do serwisu pokrywa klient. Koszty zwrotu serwisowanego towaru do klienta ponosi serwis.

Kosztami transportu produktów nieobjętych gwarancją obciążany jest klient.

 

Płatność za usługi serwisowe

Płatność za wykonaną usługę serwisową jest za każdym razem indywidualnie ustalana z klientem.

 

Kontakt z serwisem

 

F-Service
ul. Płk. Dąbka 17, 30-732 Kraków
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 12 270 12 81

Serwis czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00

 

FaLang translation system by Faboba

Zapisz się na nasz darmowy newsletter!


Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK