LAMPY BŁYSKOWE

STUDIO

Zobacz

LAMPY REPORTER

LAMPY REPORTER

Zobacz

LAMPY STROBOSS

LAMPY STROBOSS

Zobacz

ŚWIATŁO CIĄGŁE

ŚWIATŁO CIĄGŁE

Zobacz

QUADRALITE NAVIGATOR

QUADRALITE NAVIGATOR

Zobacz

ZESTAWY

ZESTAWY LAMP

Zobacz

MODYFIKATORY ŚWIATŁA

MODYFIKATORY ŚWIATŁA

Zobacz

ZASILACZE PLENEROWE

AKCESORIA

Zobacz
 

Quantuum rozszerza swoją ofertę o studyjne zestawy oświetleniowe oparte na lampach Quantuum Up! Każdy z nowych zestawów zawiera pakiet podstawowych akcesoriów przydatnych w małym, amatorskim studiu fotograficznym. Są to komplety sprzętu stworzone z myślą o amatorskim użytkowaniu. Pasjonatom fotografii, którzy nigdy wcześniej nie mieli możliwości pracować ze studyjnymi fleszami zestawy Quantuum Up! pozwolą nauczyć się nowych technik fotograficznych oraz rozwinąć swoją pasję.

 

Trzonem każdego z zestawów są lampy Quantuum Up! charakteryzujące się niewielkimi wymiarami i wagą, jednocześnie gwarantując swoim użytkownikom szerokie możliwości i wysokie parametry techniczne. Zestawy te są oferowane w atrakcyjnych cenach, porównywalnych z lampami reporterskimi. W cenie jednego flesza reporterskiego użytkownik otrzymuje w pełni funkcjonalny zestaw lamp i akcesoriów studyjnych Quantuum. Po wyjęciu z pudełka i rozstawieniu zestaw Quantuum Up! jest od razu gotowy do pracy.

 

Nie jest wymagane dokupowanie żadnego dodatkowego osprzętu. Dzięki zastosowaniu popularnego mocowania typu Bowens, każdy zestaw Quantuum Up! może być w każdej chwili rozbudowany o dodatkowe modyfikatory światła takie jak: strumienice, radary i inne.

 

Quantuum Up! 400 Kit

Jest to najmniejszy i najtańszy z zestawów składający się z dwóch lamp Quantuum Up! 200 o mocy 200Ws, dwóch statywów 200cm oraz dwóch białych parasolek transparentnych. Taki komplet sprzętu pozwoli wykonać efektowne zdjęcia i jest jednocześnie idealnym wprowadzeniem do fotografii studyjnej.

Quantuum Up 400 Kit

Quantuum Up! 600 Kit

W odróżnieniu od poprzedniego zestawu zawiera on dwie lampy Quantum Up! o większej mocy (300Ws). Ponadto zamiast standardowej parasolki użytkownik ma dostęp do parasolki dyfuzyjnej, która łączy w sobie łatwość i szybkość użycia tego typu modyfikatora z cechami klasycznego softboxa.

Quantuum Up 600 Kit

Quantuum Up! 700 Kit

Jest to najbardziej rozbudowany pakiet w serii zestawów Quantuum Up! W jego składzie znajdują się aż trzy lampy: dwie Quantuum Up! 200 oraz jedna Quantuum Up! 300. Większa ilość lamp pozwala urozmaicić światło padające na fotografowany obiekt. Nie bez znaczenia jest też możliwość wykorzystania softboxa 60x60cm oraz wrót z plastrem miodu i podstawowymi filtrami barwnymi. Dzięki takiemu doborowi modyfikatorów światła zestaw Quantuum Up! 700 Kit idealnie sprawdzi się podczas sesji portretowych i produktowych.

Quantuum Up 700 Kit

 

Zamów nasz darmowy newsletter!


 

Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK