LAMPY BŁYSKOWE

STUDIO

Zobacz

LAMPY REPORTER

LAMPY REPORTER

Zobacz

LAMPY STROBOSS

LAMPY STROBOSS

Zobacz

ŚWIATŁO CIĄGŁE

ŚWIATŁO CIĄGŁE

Zobacz

QUADRALITE NAVIGATOR

NAVIGATOR

Zobacz

ZESTAWY

ZESTAWY LAMP

Zobacz

MODYFIKATORY ŚWIATŁA

MODYFIKATORY

Zobacz

ZASILACZE PLENEROWE

AKCESORIA

Zobacz

 

 

Quadralite Support Program - Dowiedz się więcej!

 

Marka Quadralite, jak co roku, pokazała najlepszy sprzęt, jaki posiada w swoim asortymencie. Od najprostszych lamp reporterskich typu Stroboss, po oświetlenie ledowe, kończąc na najbardziej zaawansowanym sprzęcie studyjnym oraz plenerowym. Hitem na Targach okazała się lampa Atlas 600 Pro TTL, która wzbudziła największe zainteresowanie wśród uczestników. Na stoisku nie zabrakło wsparcia specjalistów, którzy starali się jak najlepiej zaprezentować produkty oraz pomóc odpowiedzieć na najbardziej problematyczne pytania. Każdy z odwiedzających mógł również przetestować sprzęt prezentowany na stoisku, co na pewno ułatwiło w późniejszej dezycji o kupnie odpowiedniego produktu.

Poza prezentacją i doradztwem specjalistów, sklep Foto-tip.pl przygotował wyjątkowe rabaty, które obowiązywały przez cały okres trwania Targów. Można więc było zakupić wymarzony sprzęt za niższą cenę.

 

QuadraliteTV

 

Zdjęcia

ProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProduct

 

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wyjątkowego wydarzenia. Zapraszamy za rok! Do zobaczenia!

 

Zamów newsletter!


 

Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach marki Quadralite. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK