baner warsztaty 1427x5431

Wraz ze sklepem foto-tip.pl zapraszamy na otwarte warsztaty fotografii studyjnej, które odbędą się w naszym krakowskim studiu, przy ul. Bonarka 11 dnia 9.12.2017r. (sobota) od godz. 10.00. Równocześnie tego samo dnia i pod tym samym adresem sklep foto-tip.pl zaprasza na dzień otwarty, w ramach którego będziecie mogli skorzystaćz rabatów na zakup sprzętu Quadralite. Sklep będzie tego dnia czynny w godzinach 10:00 – 16:00.

Wyłączny dystrybutor produktów Quadralite na terenie Polski - firma Next 77 – informuje, że 24 listopada 2017 r. rusza promocja, która obejmie lampy z serii Reporter 360, a także zestawy lamp studyjnych Move oraz Up! i potrwa do końca bieżącego roku.

W sobotę 9 lipca 2016 r. mieliśmy przyjemność gościć w Jastrzębiu Zdroju gdzie uczestniczyliśmy w warsztatach zorganizowanych przez Jastrzębski Klub Fotograficzny "Niezależni".

III Photo Summer Day Letni Festiwal Fotograficzny na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Jurajska Grupa Fotograficzna wraz z Hotelem Fajkier zaprasza na Letni Festiwal Fotograficzny III PHOTO SUMMER DAY w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Fotografii.

W dniach 3-5.06.2016 gościliśmy na warsztatach: AKT - PLENER FOTOGRAFICZNY POŁĄCZONY Z WARSZTATAMI STUDYJNYMI.

Przedstawiamy relację z "Warsztatów fotografii podróżniczej" prowadzonych przez Marcin Dobas | Nature Photographer oraz Jakub Kaźmierczyk Fotografia. Warsztaty odbyły się w Łebie i okolicach Słowińskiego Parku Narodowego w dniach 12-15 maja 2016r.

Fotografia aktu jest jak spektakl. Współpraca fotografa z modelką jest jak praca reżysera z aktorem, a obraz powstały z tej relacji spektaklem, budzącym emocje w widzach.

 

Zapraszamy wszystkich na warsztaty: AKT - PLENER FOTOGRAFICZNY POŁĄCZONY Z WARSZTATAMI STUDYJNYMI I W PLENERZE organizowane przez Stowarzyszenie Jeleniogórska Strefa Fotografii.

Wyłączny dystrybutor produktów Quadralite - firma Next 77 - informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowych lamp wyposażonych w automatykę TTL – Atlas 600 TTL, Reporter 360 TTL i Stroboss 60 oraz sterownika radiowego – Navigator X.

Quadralite FVF Łódź2016

Quadralite serdecznie zaprasza do odwiedzenia stoiska Next 77 na zbliżających się XIX Targach Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych Film Video Foto 2016 w Łodzi.

Quadralite Reporter 180

Mamy przyjemność powiadomić, że sprzęt studyjny Quantuum oraz lampy Genesis Lite będą teraz dostępne pod jedną, nową marką: Quadralite.

Zamów nasz darmowy newsletter!


 

Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK