Quadralite Reporter 360 TTL unboxing and basic setup of powerful, portable, TTL-capable flash from Quadralite.

 

Quadralite Atlas 600 TTL unboxing and basic setup of Atlas 600 TTL all-in-one, battery powered 600Ws flash from Quadralite.

 

dr5000 quantuum fakuDR5000 zdradzają sporo wartościowych informacji odnośnie ich warsztatu pracy ze światłem i nie tylko. Zapraszamy do obejrzenia filmu!

 

quantuum softboxW kolejnym odcinku QuantuumTV prezentujemy sposób montażu softboxa kwadratowego 60x60. Zapraszamy!

quantuum how to set up flashZapraszamy do obejrzenia poradnika dotyczącego przygotowania studyjnej lampy błyskowej do pracy. Pokazujemy w nim krok po kroku co należy zrobić od momenty otwarcia pudełka a lampą, aż do naciśnięcia spustu migawki aparatu.

quantuumtv videoled 600 unboxingZapraszamy do obejrzenia prezentacji naszej najnowszej lampy Quantuum VideoLED600.

quantuumtv photo summer day 2015Jeżeli chcecie wiedzieć co działo się podczas tegorocznego Photo Summer Day to zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z tych niesamowitych warsztatów.

quantuum tv zlot Fotoplus 2015Zapraszamy do obejrzenia realcji filmowej ze Zlotu Czytelników FOTO-PLUS, który odbył się niedawno na Jurze krakowsko-częstochowskiej w Hotelu Fajkier, a w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

 

zlot nikon cyfroweZapraszamy do obejrzenia filmowego podsumowania Zlotu użytkowników Forum Nikoniarze.pl, który odbył się w Smardzewicach, w dniach 24-26 kwietnia 2015 roku.

quantuum-youness-taouil-fashion-beauty

Backstage z sesji Younessa Taouila dla KREASIGN.

FaLang translation system by Faboba

Subscribe to our mailing list!


Our site uses cookies only for making it more user friendly.

OK