LAMPY BŁYSKOWE

STUDIO

Zobacz

LAMPY REPORTER

LAMPY REPORTER

Zobacz

LAMPY STROBOSS

LAMPY STROBOSS

Zobacz

ŚWIATŁO CIĄGŁE

ŚWIATŁO CIĄGŁE

Zobacz

QUADRALITE NAVIGATOR

QUADRALITE NAVIGATOR

Zobacz

ZESTAWY

ZESTAWY LAMP

Zobacz

MODYFIKATORY ŚWIATŁA

MODYFIKATORY ŚWIATŁA

Zobacz

ZASILACZE PLENEROWE

AKCESORIA

Zobacz

 

 

Quadralite Support Program - Dowiedz się więcej!

 

Jurajska Grupa Fotograficzna wraz z Hotelem Fajkier (Hotel Przyjazny Fotografii) zaprasza na Letni Festiwal Fotograficzny III PHOTO SUMMER DAY w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Fotografii.

To już szósty Festiwal Fotograficzny organizowany na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Na każdym z nich pojawiają się znane nazwiska świata fotografii, pasjonaci fotografii oraz największe marki związane ze sprzętem. W tym roku spotkamy: Canon, Olympus, Fujifilm, Sony, Manfrotto, Quadralite, Eizo, NEC, Foto 7, Fotonova, Spider Holster oraz X-rite.

W tym roku Photo Summer Day rozpoczynie się w weekendowy piątek o godzinie 18 w Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej. Tematem przewodnim będzie "W STRONĘ ŚWIATŁA " obejmująca fotografię krajobrazową, podwodną, portretową oraz astrofotografię.

W ciągu trzech dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach i wykładach prowadzonych przez uznanych fotografów i szkoleniowców. Już w piątek uczestnicy spotkają się w astrofotografią Karola Wójcickiego "Z głową w gwiazdach" oraz z "Barwami Jurajskich nocy" Jakuba Krawczyka. Po części teoretycznej uczestnicy wybiorą się w Jurajskie szlaki na cześć praktyczną.

W sobotę uczestnicy zostaną podzieleni na mniejsze grupy i spotkają się m.in.: Marcinem Woźniakiem i Jakubem Kaźmierczykiem w sesji plenerowej z błyskiem, Jackiem Boneckim w studiu Fujifilm, Rafałem Dąbrowskim i Przemysławem Jakubczykiem w warsztatach podwodnych oraz spotkają się z wystawcami. Wieczorem zaplanowane jest spotkanie z Panem Tomaszem Tomaszewskim. Niedziela od rana spotykamy się na wykładach praktycznych: obróbka fotograficzna z Piotrem Wróblewskim z Foto Plusa oraz podsumowanie i ocena prac z Festiwalu przez Jacka Boneckiego. Dla uczestników przewidziane są także wydruki fotograficzne oraz kalibracja monitorów. Firma Fotonowa jak corocznie przygotowuje specjalne miejsce do czyszczenia matryc.

Będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja do spotkania się w jednym miejscu z tyloma tak znamienitymi nazwiskami fotograficznymi oraz wystawcami. Nowatorskie rozwiązania organizacyjne pozwalają uczestnikom na maksymalne wykorzystanie wiedzy i doświadczenia prelegentów przez pracę w małych grupach. Po raz kolejny chcemy zaskoczyć uczestników niecodziennymi aranżacjami planów zdjęciowych.

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku tam na bieżąco informacje o tym co będzie się działo na Festiwalu.

Więcej informacji o Festiwalu oraz relacje z poprzednich edycji:

www.photosummerday.pl

jurajskifestiwalfotograficzny.pl

Strona rejestracyjna:

photosummerday.pl/warsztaty-foto-w-strone-swiatla

Zapraszamy do obejrzenia relacji z ubiegłorocznej imprezy:

Zamów darmowy newsletter!


 

Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach marki Quadralite. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK