Przedstawiamy relację z warsztatów prowadzonych przez Marcin Dobas | Nature Photographer oraz Jakub Kaźmierczyk Fotografia. Oprócz nas gośćmi warsztatów były Olympus Polska, Eizo Polska, Epson i Tokina Polska.

 

Zdjęcia przygotował: Patryk Erbetowski Fotografia.

 

Warsztaty odbyły się w Łebie i okolicach Słowińskiego Parku Narodowego w dniach 12-15 maja 2016r.

 

ProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProduct

 

Warsztaty ukierunkowane były na fotografię podróżniczą. Poruszano na nich zarówno kwestie praktyczne: co zabrać, jakie akcesoria przydatne są fotografowi w podróży, jak przygotować się do wyjazdu na którym chcemy robić zdjęcia (wyszukiwanie tematów, miejsc) jak również kwestie dotyczące trudności jakie niesie ze sobą fotografowanie odmiennych kultur, ludzi czy fotografowanie dzikich zwierząt. Uczestnicy dowiedzieli się na co zwrócić uwagę przed wyjazdem, w jego trakcie jak i po powrocie tak by uzyskać jak najlepsze efekty pracy. Co zrobić by zdjęcia miały w sobie „to coś” i były czymś więcej niż tylko zwykłą dokumentacją podróżniczą.

FaLang translation system by Faboba

Subscribe to our mailing list!


Our site uses cookies only for making it more user friendly.

OK