LAMPY BŁYSKOWE

STUDIO

Zobacz

LAMPY REPORTER

LAMPY REPORTER

Zobacz

LAMPY STROBOSS

LAMPY STROBOSS

Zobacz

ŚWIATŁO CIĄGŁE

ŚWIATŁO CIĄGŁE

Zobacz

QUADRALITE NAVIGATOR

QUADRALITE NAVIGATOR

Zobacz

ZESTAWY

ZESTAWY LAMP

Zobacz

MODYFIKATORY ŚWIATŁA

MODYFIKATORY ŚWIATŁA

Zobacz

ZASILACZE PLENEROWE

AKCESORIA

Zobacz
 

Nieustannie rozwijamy naszą ofertę i dostarczamy nowe rozwiązania, które są dobrze odbierane i cieszą się dużym zainteresowaniem.

W najbliższym czasie planujemy jeszcze intensywniejszy rozwój. W związku z tym postanowiliśmy połączyć markę Quantuum oraz rodzinę lamp Reporter i Stroboss, znanych do tej pory z marki Genessis, w jedną, nową, dużą markę – Quadralite.

Quadralite Reporter 180

W najbliższym czasie w naszej ofercie pojawi się również szeroka gama nowych modeli lamp i akcesoriów. Będą to między innymi lampy błyskowe, zarówno studyjne jak i mobilne, które będą wyposażone w automatykę TTL, a także dopasowany do nich sterownik radiowy.

Przez pewien czas na rynku będą funkcjonować nasze produkty zarówno pod nazwą Quantuum, Genesis jak i Quadralite. W związku z tym:

  • Jeżeli zamówili Państwo produkt Quantuum lub Genesis, a otrzymali produkt z logo Quadralite,zapewniamy, że bez kłopotu można używać lamp i akcesoriów sprzedawanych wcześniej pod znakiem Quantuum/Genesis z nowymi lampami Quadralite i na odwrót. Są ze sobą w pełni kompatybilne.
  • Quadralite Navigator to nadal ten sam radiowy system sterowania i wyzwalania lamp co Quantuum/Genesis Navigator. Elementy tych dwóch systemów można używać naprzemiennie przy zachowaniu pełnej kompatybilności pomiędzy nimi.
  • Nasze lampy studyjne będą nadal produkowane z zastosowaniem mocowania akcesoriów typu Bowens. Do lamp Quadralite będzie można dopinać softboxy produkowane ze znakiem Quantuum i vice versa.
  • Obsługa zobowiązań z tytułu gwarancji oraz usługi pogwarancyjne sprzętu Quantuum i Genesis będę nadal prowadzone przez nasz dotychczasowy serwis.

Jeżeli macie Państwo pytania związane ze sprzętem oświetleniowym Quadralite, do tej pory występującym pod nazwami Quantuum i Genesis, zapraszamy do kontaktu poprzez skrzynkę pocztową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznego pod numerem +48 500 833 242.

Zamów nasz darmowy newsletter!


 

Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK