LAMPY BŁYSKOWE

STUDIO

Zobacz

LAMPY REPORTER

LAMPY REPORTER

Zobacz

LAMPY STROBOSS

LAMPY STROBOSS

Zobacz

ŚWIATŁO CIĄGŁE

ŚWIATŁO CIĄGŁE

Zobacz

QUADRALITE NAVIGATOR

QUADRALITE NAVIGATOR

Zobacz

ZESTAWY

ZESTAWY LAMP

Zobacz

MODYFIKATORY ŚWIATŁA

MODYFIKATORY ŚWIATŁA

Zobacz

ZASILACZE PLENEROWE

AKCESORIA

Zobacz
 

Więcej informacji o Festiwalu można znaleźć na poświęconej mu stronie: http://jurajskifestiwalfotograficzny.pl/

Zapraszamy!

 

Informacja od organizatorów

Przed nami trzecia edycja Jurajskiego Festiwalu Fotograficznego. Największego wydarzenia tego typu na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Festiwal wystartował w 2014 r. dzięki grupie przyjaciół z zawierciańskiego Stowarzyszenia Jurassic Photo Team. Pasja, kreatywność i zaangażowanie organizatorów pozwoliły stworzyć I i II JFF oraz dwa festiwale letnie.

 

quantuum jurajski festiwal fotografii news

 

Jeśli jesteście ciekawi jak to wyglądało w poprzednich latach zajrzyjcie na relacji z tych wydarzeń:

 

 

Tegorocznym tematem przewodnim będą Efekty Specjalne w Fotografii.

 

Będzie fotogenicznie i kreatywnie. W programie przewidziano m.in.: wykłady, warsztaty, prezentacje sprzętu, obróbkę graficzną i wydruki. Impreza odbędzie się w Hotelu Fajkier Wellness&SPA w Lgocie Murowanej k/Kroczyc " Hotel Przyjazny Fotografii". Liczba miejsc została ograniczona do 140. Udział jest bezpłatny, a o uczestnictwie zdecyduje kolejność rezerwacji.

 

Zgłoszenia należy dokonać za pośrednictwem strony internetowej specjalnie stworzonej na potrzeby tegorocznego Festiwalu: ww.jurajskifestiwalfotograficzny.pl

 

Do realizacji nowego projektu zaproszono specjalistów, artystów i fotografów. Wśród trenerów i szkoleniowców pojawią się m.in.: Marcin Bójko, Piotr Wróblewski, Magdalena Tarach, Jakub Kaźmierczyk, Marcin Woźniak, Grzegorz Malinowski. Gwiazdą Festiwalu będzie Paweł Totoro Adamiec.

 

Jednocześnie w okresie 15.01-13.02.2015 prowadzony jest Konkurs Fotograficzny, którego tematem są „Efekty Specjalne” nawiązujący do tematyki III JFF. Ogłoszenie wyników odbędzie się 20 lutego podczas Festiwalu.

 

Zamów nasz darmowy newsletter!


 

Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK