Startujący 1 lutego konkurs fotografii portretowej Quadralite jest świetną okazją do tego, aby nie tylko pochwalić się swoimi zdjęciami, ale też nauczyć się czegoś nowego. Nasz ambasador Arcadius Mauritz, będzie nie tylko przewodniczącym jury konkursu. Pierwszą nagrodą jest indywidualna konsultacja portfolio z jednym najlepszych portrecistów w naszym kraju czyli właśnie z Arcadiusem Mauritzem.

 

 

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez Jury, w skład którego wejdzie przedstawiciel serwisu Fotopolis.pl oraz reprezentant Quadralite. Redakcja Fotopolis.pl obejmuje konkurs swoim patronatem medialnym a zdjęcia zwycięzców będą opublikowane na jego łamach.

 

Aby wziąć udział w Quadralite Portrait Contest należy na internetowym serwisie Instagram opublikować zdjęcia oznaczone hashtagiem #QuadralitePortraitContest

Publikacja musi nastąpić w czasie trwania konkursu, czyli pomiędzy 1 a 14 dniem lutego bieżącego roku, natomiast ogłoszenie wyników nastąpi 25 lutego.

 

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie Organizatora.

Zamów newsletter!


 

Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach marki Quadralite. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK