Wszyscy klienci, którzy do tej pory zakupili lampy Quadralite Atlas 600 Pro TTL bez rączki, otrzymają od nas uchwyt specjalnie zaprojektowany do tego modelu. Uchwyt zwiększa komfort użytkowania, zwłaszcza gdy mamy lampę na statywie. Dzięki niemu można wygodnie regulować kierunek w który skierowany jest Atlas, nawet wtedy, gdy zapięty jest duży softbox. Uchwyt ułatwia również przenoszenie lampy. Jest to prosta rzecz, która bardzo ułatwi pracę każdemu fotografowi.

 

 

 

ProductProductProductProduct

 

Zapraszamy posiadaczy Atlasów 600 Pro TTL, aby skontaktowali się z nami w tej sprawie wysyłając wiadomość na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z potwierdzeniem zakupu oraz danymi wysyłkowymi. Po weryfikacji zgłoszenia, w zamian wyślemy paczkę, w której znajdą się wszystkie potrzebne narzędzia oraz instrukcja montażu uchwytu. Wraz z rozpoczęciem akcji, każdy, kto zdecyduje się na zakup lampy, otrzyma taki uchwyt już w zestawie.

Jeżeli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznego pod numerem (+48) 500 833 242.

Zamów newsletter!


 

Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach marki Quadralite. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK