Marka Quadralite pokazała najlepszy sprzęt, jaki posiada w swoim asortymencie. Od najprostszych lamp reporterskich typu Stroboss, po oświetlenie ledowe, kończąc na najbardziej zaawansowanym sprzęcie studyjnym oraz plenerowym. Na stoisku nie zabrakło wsparcia specjalistów, którzy starali się jak najlepiej zaprezentować produkty oraz pomóc odpowiedzieć na najbardziej problematyczne pytania. Każdy z odwiedzających mógł również przetestować sprzęt prezentowany na stoisku, a z pomocą naszego Ambasadora Arcadiusa Mauritza, sprawdzić swoje umiejętności w fotografowaniu portretu.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wyjątkowego wydarzenia. Zapraszamy za rok! Do zobaczenia!

 

QuadraliteTV

 

Zdjęcia

ProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProduct

 

Zamów newsletter!


 

Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach marki Quadralite. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK