Quadralite RoadShow 2018!

Quadralite obchodzi w tym roku okrągłe 10 lat istnienia na rynku. Organizowanych jest wiele eventów oraz konkursów dla użytkowników sprzętu marki. Z tej okazji Quadralite ma zaszczyt zaprosić na cykl warsztatów RoadShow 2018. Jest to pierwsze tak duże wydarzenie w kalendarzu marki. To świetna okazja, aby porozmawiać z ambasadorami oraz fotografami marki i przetestować najnowszy sprzęt. W trakcie trwania warsztatów na uczestników będą czekać specjaliści marki Quadralite, którzy chętnie odpowiedzą na pytania i pomogą w doborze sprzętu foto. Nasi partnerzy przygotowali specjalne zniżki, z których każdy uczestnik będzie mógł skorzystać. Każde wydarzenie zostanie podzielone na część teoretyczną i praktyczną. Uczestnicy zgłębią zagadnienia nt. światła w fotografii, które omówi dla nich specjalista ds. oświetlenia Marcin Woźniak. Następnie rozpocznie się część praktyczna, w trakcie której profesjonalny fotograf zdradzi tajniki swojej pracy i pokaże, jak wykonać zdjęcie od przygotowania oświetlenia, ustawienia modelki, aż po retusz.

 

Pierwsze spotkanie zaplanowane jest już na 14 czerwca. Spotkamy się z wami we Wrocławiu w sklepie motoryzacyjnym I’m Inter Motors Wrocław. W tym dniu miejsce to zamieni się w studio fotograficzne, gdzie moda połączy się ze sportem. Fotografem prowadzącym będzie ambasador marki Quadralite Piotr Werner

 

Poniżej znajdziecie wstępny harmonogram1 RoadShow 2018:

• 14.06. – RoadShow wraz ze sklepem Notopstryk.pl we Wrocławiu,

• 13-14.07. - RoadShow wraz ze sklepem Cyfrowe.pl w Gdańsku,

• 15.07. - RoadShow wraz ze sklepem Cyfrowe.pl w Szczecinie,

• 3.08. - RoadShow wraz ze sklepem Fotoplus.pl w Katowicach,

• 4.08. - RoadShow wraz ze sklepem Foto-tip.pl w Krakowie,

• 13.10. - RoadShow wraz ze sklepem Accord Foto w Rzeszowie.

 

Planowane są również warsztaty w Warszawie, Łodzi, Poznaniu oraz w Lublinie. O terminach będziemy informować wkrótce.

Więcej szczegółów dotyczących zapisów, a także samych warsztatów znajdziecie na stronie: www.facebook.com/QuadraliteLighting/events/

 

Informujemy, że harmonogram wydarzenia nie jest ostatecznym i może ulec zmianie. Wszystkie informacje towarzyszące wydarzeniu będą umieszczane na oficjalnym profilu marki na Facebooku.

 

Zamów newsletter!


 

Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach marki Quadralite. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK