W tym miesiącu czeka na Was specjalna oferta na lampę Reporter 200 TTL. Dostaliśmy mnóstwo pytań o to, czy lampa będzie miała jeszcze swoje 5 minut, dlatego postanowiliśmy zrobić dla Was promocję. Tym razem osoby, które skorzystają z jubileuszowej oferty specjalnej Quadralite, zostaną wyposażone w dodatkową głowicę LED typu-C. Dodatek ten może zostać wykorzystany do subtelnego doświetlenia osoby fotografowanej, jeżeli chcemy fotografować przy świetle zastanym, do rozjaśnienia cieni w pomieszczeniu, np. podczas reportażu ślubnego, a nawet doświetleniu przedmiotu podczas kręcenia filmu produktowego lub w fotografii produktowej.

Pamiętaliśmy również o lampach do fotografowania studyjnego. Zestaw Up! 600 to idealny zestaw oświetlenia dla osób, które budują swoje pierwsze studio i szukają niezawodnego, pełnego kompletu do rozpoczęcia swojej przygody z fotografią studyjną. W zestawie znajdziecie dwie lampy Quadralite Up! o mocy 300 Ws oraz cały pakiet modyfikatorów, który pomoże opanować podstawy fotografii. Nieodłącznym narzędziem pracy fotografa jest również blenda, służąca do modelowania światłem - w maju dołączamy ją gratis do zestawu oświetlenia Up! 600.

 

Majówka z Quadralite!

 

  • Quadralite Reporter 200 TTL

Quadralite Reporter 200 TTL zasłużył już na miano najlepszej mobilnej lampy błyskowej. Duża moc, kompaktowa obudowa, zgodność z systemami automatycznego pomiaru światła błyskowego TTL i wbudowany radiowy sterownik czynią z niego lampę niemal idealną. Lampa jest nie tylko kompaktowa i wydajna, ale daje dostęp do wielu nasadek i modyfikatorów światła. Nowatorski w tej klasie sprzętu system wymiennych głowic pozwala wybierać pomiędzy dwoma opcjami: standardowym palnikiem wyposażonym w soczewkę fresnela lub głowicą z palnikiem wymiennym typu bare-bulb (obie wersje dostarczane są w zestawie). Druga opcja pozwala na wykorzystanie bagnetu systemu Reporter, który pozwala szybko zamontować akcesoria modelujące światło. Sugerowana cena detaliczna lampy Reporter 200 TTL wynosi 1345,- zł. W ramach majowej promocji przy zakupie lampy Quadralite Reporter 200 TTL otrzymacie głowicę LED typu-C o wartości 95,- zł gratis!

Najważniejsze cechy Reportera 200 TTL:

• kompatybilność z aparatami Canon, Nikon, Sony (Multi-interface), Fujifilm oraz Micro 4/3,

• wbudowany odbiornik systemu Navigator X, który zapewnia bezprzewodowe sterowanie i wyzwalanie błysku,

• maksymalna energia błysku równa 200 Ws (ok. 4-krotnie więcej niż standardowe lampy reporterskie),

• precyzyjna regulacja energii błysku w zakresie 8 stopni przysłony (1/1 - 1/128),

• możliwość wyzwolenia do 500 błysków z pełną mocą na jednym ładowaniu akumulatora,

• wysoka wydajność i krótki czas ładowania (maks. 1,9s. Po błysku o pełnej mocy),

• bardzo krótki czas trwania błysku wynoszący jedynie 1/13000 s,

• stabilna temperatura barwowa błysku w całym zakresie regulacji mocy 5600±200K,

• wymienne palniki błyskowe,

• światło pilotujące LED,

• możliwość aktualizacji oprogramowania przez łącze Micro USB.

Więcej informacji o lampie można odnaleźć na stronie: Reporter 200 TTL

 

  • Quadralite Up! 600 Kit

Zestaw Up! 600 zawiera pakiet podstawowego sprzętu studyjnego, w skład którego wchodzą dwie lampy Quadralite Up! 300 o mocy 300 Ws. Ponadto użytkownik ma dostęp do parasolki dyfuzyjnej, która łączy w sobie łatwość i szybkość użycia tego typu modyfikatora z cechami klasycznego softboxa. Lampy Quadralite Up! 300 charakteryzują się szerokimi możliwościami fotograficznymi. Dzięki zastosowanemu bagnetowi typu Bowens S mogą być wykorzystywane z szerokim wachlarzem modyfikatorów światła produkowanych przez Quadralite jak i przez inne marki. Niewielkie rozmiary i niska waga ułatwiają transport i operowanie lampami w studio. W ramach majowej promocji przy zakupie zestawu Up! 600 jego nabywca otrzyma blendę 5in1 95x125 gratis!

Najważniejsze cechy Up! 600 Kit:

• regulacja mocy w przedziale 5.0 – 7.0 w 20 krokach co 0.1 (1/16 – 1/1),

• temperatura barwowa błysku 5600K +/-200K,

• krótki czas ładowania i płynnie regulowana moc światła pilotującego,

• fotocela z funkcją pomijania przedbłysku pomiarowego TTL,

• możliwość bezprzewodowego sterowania poprzez dostępny oddzielnie zdalny sterownik Quadralite Navigator,

• lekka i kompaktowa obudowa z mocowaniem typu Bowens.

Więcej informacji o lampie można odnaleźć na stronie: Up! 600 Kit

 

 

Cena i dostępność

Lampy Quadralite Reporter 200 TTL i Quadralite Up! 600 Kit są dostępne w sklepach. Sugerowane przez producenta ceny detaliczne ujęte są w tabeli poniżej1. Majowa edycja promocji jubileuszowej obowiązuje do 15 czerwca 2018 r.

Quadralite Reporter 200 TTL - sugerowana cena detaliczna: 1345,- zł + + głowica LED typu-C gratis!

Quadralite Up! 600 Kit - sugerowana cena detaliczna: 1195,- zł + blenda 5in1 95x125 gratis!

 

 

1Dystrybutor zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez uprzedzenia. Niniejsza informacja prasowa nie stanowi oferty handlowej w myśl zapisów Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Zamów newsletter!


 

Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach marki Quadralite. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK