Serdecznie zapraszamy do salonów FOTOJOKER na spotkanie z marką Quadralite. Będzie to okazja do bezpłatnego testowania sprzętu marki przed jego zakupem oraz uzyskania porad od naszych specjalistów. Zapraszamy zaawansowanych użytkowników i profesjonalistów, a także początkujących pasjonatów fotografii, którzy chcieliby poszerzyć swój zasób wiedzy dotyczący technicznych aspektów związanych z obsługą i wykorzystywaniem oświetlenia błyskowego i ciągłego niezależnie od tego, jakiego typu fotografią się zajmują.

 

Dni Otwarte z marką Quadralite w salonach FOTOJOKER

 

Zapraszamy 6 kwietnia do salonu FOTOJOKER w Krakowie w Galerii Krakowskiej przy ul. Pawia 5, oraz dzień później do salonu w Katowicach przy ul. 3 Maja 30. Będziemy do Państwa dyspozycji w godzinach od 10:00 do 19:00.

 

W późniejszym terminie odwiedzimy także inne salony FOTOJOKER o czym będziemy informować. Obserwujcie zatem oficjalną stronę Quadralite

oraz FOTOJOKER, bo właśnie tam opublikowane zostaną kolejne daty i miejsca.

 

Zapraszamy.

 

Zamów newsletter!


 

Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach marki Quadralite. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK