W sobotę 13 Stycznia 2018 r. mieliśmy przyjemność gościć uczestników Noworocznych Warsztatów organizownych przy współpracy ze sklepem Foto-tip.pl. Uczestnicy mieli okazję przetestować lampy Quadralite w praktyce oraz zapoznać się z szeregiem modyfikatorów światła. Przez cały dzień demonstrowaliśmy wpływ stosowanych nasadek modelujących światło na to, jaki efekt końcowy uzyskujemy na zdjęciach. Prelekcję na temat oświetlenia przedstawił nasz ekspert Marcin Woźniak. W programie nie zabrakło zajęć praktycznych, które prowadził fotograf mody Piotr Werner. To wszystko jak zawsze w miłej atmosferze naszego studia.

Ten dzień był szczegółny nie tylko ze względu na wymiar warsztatów, ale przede wszystkim dlatego, że były to pierwsze warsztaty organizowane w ramach naszego jubileuszu. Marka Quadralite skończyła w tym roku 10 lat. Z tej okazji, w każdym miesiącu 2018 roku, organizowane są promocje, warsztaty, konkursy tematyczne oraz inne akcje poświęcone urodzinom Quadry. Obserwujcie nasze działania na naszej stronie oraz na Facebooku

 

Poniżej przedstawiamy krótką relację fotograficzną:

 

ProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProductProduct

 

Na warsztatach pozowała: Paulina Panuś

Makijaż: Małgorzata Palkij

Dziękujemy Piotrowi Wernerowi oraz wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach. Do zobaczenia.

 

Zamów newsletter!


 

Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach marki Quadralite. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK