Zdjęcia są dla Marcina Rybaka próbą przekazania nie tylko tego, co widzi ale również tego, co czuje. Oczywiście zdarzają się chwile, kiedy fotografowanie jest wyrobniczą pracą, lecz trzeba zachować zawsze odpowiednio wysoki poziom. Kiedy Marcin ma wolną rękę, podejmuje ryzyko i szuka odpowiedniej drogi do powstania kadru, który ma wcześniej w głowie. Aparat, obiektyw i lampy to tylko narzędzia, których opanowanie daje możliwość zbliżenia się do tego, co siedzi w umyśle fotografa. Więcej możecie przeczytać w wywiadzie Marcina dla Fotoblogia.pl.

 

...see it...feel it...

Post udostępniony przez Marcin Rybak (@marcinrybakphotography)

 

Jeśli chcecie poznać Marcina oraz posłuchać na żywo o jego pracy, zapraszamy na spotkanie. To kolejne z cyklu "Spotkań autorskich" organizowanych przez Hotel Fajkier Wellness & SPA w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Spotkanie odbędzie się już 3 lutego w Hotelu Przyjaznym Fotografii o godzinie 17:30.

quadralite

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, organizatorzy proszą jednak o wcześniejszą rejestrację w recepcji hotelowej pod numerem telefonu: 884-877-200 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Serdecznie zapraszamy!

 

Zamów newsletter!


 

Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach marki Quadralite. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK