15 Grudnia zakończył się kolejny sezon darmowych warsztatów kierowanych do naszych Klientów. Z tej okazji chcemy serdecznie podziękować za udział i zaangażowanie osób, które zgłaszały się na zajęcia. Następne edycje warsztatów już są planowane. O terminach spotkań oraz o ich lokalizacji będziemy informować na tej stronie oraz na naszym Facebooku.

 

warsztaty-quantuum-fb

 

Podobnie jak to miało miejsce wcześniej, spotkania będą organizowane minimum raz w miesiącu. Ponieważ warsztaty cieszą się coraz większym powodzeniem, będziemy starali się zaoferować naszym Klientom także inne lokalizacje, niż nasze krakowskie studio. Zależy nam na tym, aby możliwość udziału w warsztatach nie była jedynie wirtualna, ale by jak najwięcej chętnych miało szanse z nich skorzystać.

 

Zapraszamy do śledzenia naszego Facebooka – to tam będą pojawiały się najświeższe informacje o warsztatach.

Do zobaczenia!

Zamów newsletter!


 

Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach marki Quadralite. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK