Quadralite A1 – fotografia studyjna dla każdego! Quadralite informuje o pierwszej w Europie prezentacji nowatorskiego i jedynego w swoim rodzaju urządzenia i aplikacji, które pozwolą posiadaczom smartfona wejść w świat fotografii studyjnej. Quadralite A1 jest pierwszym tego rodzaju produktem dostępnym na rynku, dlatego też zdecydowaliśmy się na umożliwienie szerokiemu gronu zainteresowanych możliwość sprawdzenia go w praktyce.

A1 jest jednocześnie lampą błyskowa, lampą LED oraz sterownikiem bezprzewodowym do oświetlenia Quadralite, który jest przeznaczony do pracy ze smartfonami. To urządzenie nie tylko przekształci smartfona w profesjonalną kamerę studyjną, ale również pozwoli korzystać z dodatkowych źródeł światła w studiu, jak i poza nim. A1 to:

  • Niezależna, wyzwalana bezprzewodowo lampa błyskowa, która sprawia, że wykonywane zdjęcia będą wyglądały jeszcze lepiej.
  • Bezprzewodowy wyzwalacz i sterownik lamp Quadralite (sterujący lampami błyskowymi i światłem ciągłym LED), który poszerza możliwości i pobudza kreatywność.
  • Łatwy w obsłudze i wygodny bezprzewodowy kontroler lamp Quadralite, który dzięki specjalnie opracowanej aplikacji przekształci smartfon w prawdziwe centrum sterowania całym studiem.

 

Quadralite A1

 

Prezentacja i testy

Pierwszy zamknięty pokaz Quadralite A1 odbędzie się 7 listopada 2017 roku w Krakowie. Zaproszeni Goście będą mieli okazję nie tylko zapoznać się z produktem podczas konferencji,ale także przetestować jego działanie w praktyce. Quadralite przygotuje trzy w pełni wyposażone stanowiska studyjne, które dadzą możliwość wykonania fotografii z wykorzystaniem wszystkich najnowszych lamp oraz modyfikatorów światła. Następnego dnia odbędzie się konferencja otwarta, na którą zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Udział w niej będzie bezpłatny, ale z racji ograniczonej liczby miejsca prosimy o zgłaszanie swojego udziału na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pełny program imprezy oraz reszta niespodzianek, które czekają na uczestników zostaną ujawnione wkrótce. 

 

Zamów nasz darmowy newsletter!


 

Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK